ذوب آهن بیستون واحد نمونه استان کرمانشاه شد

واحد نمونه صنعتی استان کرمانشاه - 1403

در آیین گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن از مهندس جهاندار شکری مدیرعامل مجتمع ذوب آهن بیستون به عنوان واحد نمونه صنعتی استان کرمانشاه در سال 1403تجلیل به عمل آمد.
در این مراسم که امروز (۱۷ تیر)  در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی استان کرمانشاه با حضور محمد طیب صحرایی استاندار کرمانشاه، عبدالوحید محمدی معاون اقتصادی استانداری کرمانشاه، جهانبخش شکری رئیس خانه صنعت و معدن استان، رضا سلیم ساسانی رئیس اتاق بازرگانی استان، محسن دارابی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان و جمعی از مدیران و فعالان اقتصادی کرمانشاه برگزار شد از صنعتگران و معدنکاران نمونه کرمانشاه تجلیل به عمل آمد.

 روز ملی صنعت و معدن  1403 کرمانشاه
شرکت مجتمع ذوب آهن بیستون شامل سه فاز است که فاز اول این مجتمع با ظرفیت 200 هزار تن شمش فولادی، توسط ریاست جمهور وقت در تاریخ 11 اردیبهشت 1398 افتتاح گردید. فاز دوم با ظرفیت تولید 150هزار تن آهن اسفنجی و فاز بعدی به منظور تولید 12 مگاوات برق بر ساعت، در حال تکمیل می باشد و امید است در سال جاری به بهره­برداری کامل برسد.
محصول این مجتمع به عنوان ماده اولیه واحد نورد مورد استفاده قرار می­ گیرد و موجب شده از خروج سالیانه 160 میلیون دلار ارز از کشور جلوگیری شود. در راستای توسعه واحدهای نورد نیز برنامه­ هایی در دست مطالعه و بررسی است که به محض اقتضای شرایط، اجرایی خواهند گردید.

نوشته های مرتبط:

عضویت در خبرنامه

دریافت آخرین اخبار از شرکت ذوب آهن بیستون

اسکرول به بالا

طراحی و انتشار : روابط عمومی ذوب آهن بیستون