تجلیل از ذوب آهن بیستون در بیست و‌یکمین جشنواره تولید ملی

در جشنواره ،تولید ملی افتخار ملی،
مجتمع ذوب آهن بیستون واحد برگزیده کشور شد

در بیست و یکمین جشنواره تولید ملی افتخار ملی،از مهندس جهاندار شکری مدیرعامل مجتمع ذوب آهن بیستون به عنوان مدیر واحد برگزیده ملی تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی گروه شُکری، بیست و یکمین جشنواره تولید ملی-افتخارملی با حضور مقامات و مسئولین کشوری، مدیران و فعالان عرصه تولید و صنعت کشور روز دوشنبه ۳۰ بهمن‌ماه در اتاق بازرگانی ایران برگزار شد.

جشنواره تولید ملی افتخار ملی

در این جشنواره که ذوب آهن بیستون پس از اخذ اکثریت آراء هیئت داوران جشنواره در گروه ساخت فلزات اساسی به عنوان واحد نمونه کشور برگزیده و تجلیل شد، علی بهادری جهرمی سخنگو و دبیر هیئت دولت، محمد مهدی برادران معاون صنعتی وزیر صنعت، معدن و تجارت، معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، محمود نجفی‌عرب رییس اتاق بازرگانی تهران، عبدالوهاب سهل آبادی رئیس هیئت مدیره خانه صنعت و معدن ایران ، بابک نگاهداری رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و … حضور داشتند.
گفتنی است این جشنواره قدیمی‌ترین رویداد اکوسیستم بخش تولید و تجارت کشور محسوب می‌شود و هدف اصلی از برگزاری این جشنواره ایجاد یک فضای گفتاری در جهت حل چالش‌ها، دغدغه‌ها و بحران‌های بخش صنعت و معدن و انتقال آن به حاکمیت است.

در این جشنواره برترین تولیدکنندگان براساس ارزیابی‌های صورت گرفته و شاخص‌های مدنظر معرفی و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

نوشته های مرتبط:

عضویت در خبرنامه

دریافت آخرین اخبار از شرکت ذوب آهن بیستون

اسکرول به بالا