چاپ چهارمین شماره از نشریه “گزیده جهان فولاد” در اسفند ماه 1399

چاپ چهارمین شماره از نشریه "گزیده جهان فولاد" در اسفند ماه 1399

با افتخار چهارمین شماره از نشریه “گزیده جهان فولاد” در اسفند ماه 1399 منتشر شد. محتوای نشریه برگرفته از دانش ارزشمند دست اندرکاران مجموعه بزرگ فولادی در غرب کشور است که به صورت تخصصی به بیان مباحث حرفه ای در زمینه تولید مقاطع فولادی و همچنین شیوه­ ها و معرفی فناوری های جدید در این صنعت می ­پردازند.

سرمقاله آخرین شماره از نشریه «گزیده جهان فولاد»، در خصوص چشم انداز صنعت فولاد در کشور عزیزمان ایران و چگونگی تحقق آن است و در این راستا، مدیریت جامع و مدرن را جهت رسیدن به اهداف مربوطه بسیار ضروری عنوان نموده است. همچنین فناوری های روز دنیا و تحول دیجیتال در حوزه صنعت و لزوم رعایت بهداشت و ایمنی در کلیه صنایع وابسته مورد بررسی قرار گرفته و مقالاتی در این خصوص به قلم متخصصین امور درج شده است. اهمیت پست های برق فشار قوی در صنایع بزرگ، از مباحث دیگر مطرح شده در این شماره از نشریه است که پس از بیان مطالبی در خصوص آشنایی با پست برق، حفاظت تجهیزات، خطرات و نکات ایمنی مربوطه به معرفی پست برق ذوب آهن بیستون می­ پردازد.

چاپ چهارمین شماره از نشریه "گزیده جهان فولاد" در اسفند ماه 1399

در دنیای کنونی حفظ محیط زیست و عدم تخریب آن، موضوع مهم و انکارناپذیری است. فاضلاب بهداشتی یکی از عوامل تخریب کننده محیطی است که با ایجاد تصفیه ­خانه می­ توان به صورت کارآمد آن را مجدد به چرخه مصرف بازگرداند. در این راستا مجتمع جهان فولاد غرب اقدام به ساخت و راه اندازی تصفیه خانه نموده که در این نشریه، به جزئیات این مهم پرداخته شده است.

با توجه به همه­ گیر شدن بیماری کرونا و شیوع کووید 19، در صفحات پایانی نشریه مقاله­ ای با عنوان تأثیرات بالقوه کووید 19 بر روند صنعت فولاد، بیان شده که به مباحث ابعاد تکنولوژیکی و فرایند انتقال سبز به عنوان دو نیروی اصلی تحول آمیز و عواقب ناشی از بکارگیری آن می­ پردازد.

از دیگر مطالب مطرح شده دراین شماره از نشریه می توان به معرفی محصولات گروه صنعتی شکری، اخبار و گزارشات و … اشاره نمود.

شایان ذکر است نشریه “گزیده جهان فولاد” مورد توجه ویژه استاندار محترم، نمایندگان مجلس، فرماندهان نظامی، مدیران، مسئولین محترم و … استان کرمانشاه قرار گرفت

نوشته های مرتبط:

عضویت در خبرنامه

دریافت آخرین اخبار از شرکت ذوب آهن بیستون

اسکرول به بالا