نشست صمیمی مدیران و کارکنان مجتمع ذوب آهن بیستون

به گزارش روابط عمومی مراسمی با حضور اعضاء هیات مدیره ، مدیران ارشد وکارکنان این مجتمع در سالن اجتماعات شرکت برگزار گردید. در ابتدای مراسم پس از تلاوت قرآن و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران مهندس جهانبخش شٌکری ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در سخنانی ضمن بیان تاریخچه مختصر از تشکیل و فعالیت گروه و همچنین ادای احترام به بنیانگذار گروه شٌکری( مرحوم عزیز شکری آذربایجانی )نکاتی در زمینه مسائل ایمنی و تاثیر آن بر بالارفتن راندمان تولید و اثرات روانی بروز حوادث در مجموعه بیان نمودند و خواستار بیش از پیش رعایت نکات ایمنی شدند. شٌکری در ادامه افزود: یکی از راه های دستیابی به اشتغال کشور و منطقه تلاش جدی و نگرش ملی است و همه باید برای ایران سربلند تلاش کنیم .

نشست صمیمی مدیران و کارکنان مجتمع ذوب آهن بیستون

در ادامه مراسم مهندس بلادی مدیر ریخته گری ضمن تشکر از اعضاء هیات مدیره و همکاران نکاتی پیرامون فعالیت های ذوب آهن بیستون بیان نمودند و از همکاران در خواست نمود باتلاش مضاعف گامهای بلندتری در راستای دستیابی به ظرفیتکامل تولید برداریم .

سخنران بعدی مراسم مدیر عامل شرکت ذوب آهن بیستون جناب آقای مهندس جهاندار شکری، ایشان نیز ضمن تشکر از حاضرین ایمنی را سر لوحه و اولویت هر کار دانست و گفت کارها باید با دانایی و مهندسی انجام پذیرد و هدف اصلی مجموعه را رسیدن به چرخه یک میلیون تنی فولاد بیان نمود .

سپس جهانبین شٌکری اظهار داشت حفظ و توسعه اشتغال با افزایش بهره وری و کیفیت و کاهش قیمت تمام شده امکان پذیر است .در پایان این مراسم از زحمات کلیه پرسنل تلاشگر شرکت ذوب آهن بیستون که بصورت شبانه روزی مجموعه را در جهت رسیدن به اهداف خود یاری می کنند تقدیر بعمل آمد و بااهداء لوح سپاس از مدیران و کارکنان تجلیل شد .

نوشته های مرتبط:

عضویت در خبرنامه

دریافت آخرین اخبار از شرکت ذوب آهن بیستون

اسکرول به بالا