ذوب آهن بیستون حامی تیم نوجوانان تکواندو

ذوب آهن بیستون حامی تیم نوجوانان تکواندو

به گزارش جام ورزش، امیر رضا ایلخانی سرپرست تیم نوجوانان تکواندو کرمانشاه با بیان این خبر افزود: تیم کرمانشاه با نام تیم ذوب آهن بیستون در مسابقات لیگ برتر تکواندو شرکت خواهد کرد.

وی تصریح کرد خوشبختانه امسال با مساعدت و حمایت جناب آقای مهندس جهانبخش شکری مدیر عامل هلدینگ بزرگ شکری و همچنین حمایت های بی دریغ برادران جهاندار و جهان بین شکری تیم کرمانشاه با اسپانسر در لیگ برتر تکواندو نوجوانان کشور شرکت خواهد کرد. ایلخانی گفت همانطور که در جریان هستیم در شرایط بد اقتصادی کشور که حمایت از تیم های ورزشی در سراسر کشور خصوصا در استان کرمانشاه بسیار سخت است اما خانواده خیر و ورزش دوست شکری که سالهاست در زمینه های تولید و اقتصاد چرخ اقتصادی استان را همچنان در چرخش نگه داشته اند و همواره و تحت تمامی شرایط یار و یاور ورزش استان با احداث مجموعه های ورزشی و زمین های فوتبال در سراسر استان بوده اند به میدان آمده اند تا نوجوانان تکواندو کار استان را در لیگ برتر امسال حمایت کنند .

ذوب آهن بیستون حامی تیم نوجوانان تکواندو

ذوب آهن بیستون حامی تیم نوجوانان تکواندو

سرپرست تیم تکواندو نوجوانان استان با بیان اینکه تکواندو کاران نوجوان ما پتانسیل بسیار بالایی در زمینه قهرمانی دارند، افزود: امیدواریم تیم ذوب آهن بیستون بتواند با قهرمانی در لیگ برتر نوجوانان کشور پاسخ اعتماد گروه صنعتی شکری را به این تیم بدهند و زمینه های حمایت دیگر واحد‌های تولیدی را از تیم های استان در رشته های مختلف فراهم آورند. ایلخانی در پایان با اشاره به زمان شروع مسابقات لیگ برتر تکواندو نوجوانان کشور تصریح کرد: این رقابت‌ها در اواخر آبان یا اوایل آذر با حضور تیم های مطرح تکواندو از سراسر کشور برگزار خواهد شد.

نوشته های مرتبط:

عضویت در خبرنامه

دریافت آخرین اخبار از شرکت ذوب آهن بیستون

اسکرول به بالا