حضور ذوب آهن بیستون در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی ایران متافو

حضور ذوب آهن بیستون در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی ایران متافو

بیستمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی (ایران متافو) از ۳ آذر ماه به میزبانی صنایعی نظیر فولاد، صنایع معدنی، فلزات غیرآهنی، ریخته‌گری، ماشین‌کاری، نسوزها و… با حضور صنعتگران و فعالین حوزه فولاد و متالورژی در داخل و خارج از کشور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی آغاز به کار کرد. مجتمع ذوب آهن بیستون با به نمایش گذاشتن شمش فولادی، آهن اسفنجی و حضور مدیران ارشد، کارشناسان و متخصصین خود در این نمایشگاه حضور یافته است. گروه شُکری و ذوب آهن بیستون به عنوان یکی از مجموعه هایی بزرگ فولادی ایران و تنها بخش خصوصی که توانسته زنجیره تولید فولاد را تکمیل نماید در سالن ۳۸B واقع شده است و میزبان بازدید کنندگان از نمایشگاه متافو می‌باشد.

حضور ذوب آهن بیستون در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی ایران متافو
بیستمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی (ایران متافو) تا ۶ آذرماه دایر و میزبان فعالین، دانشجویان و علاقه‌مندان به این حوزه می باشد.
در این دوره از برگزاری متافو ١۴٠٢، صنایعی نظیر فولاد، صنایع معدنی، فلزات غیر آهنی، ریخته‌گری، ماشین‌کاری، نسوزها و… حضور دارند.
بیستمین نمایشگاه بین المللی متالورژی با مشارکت ۸۰۰ شرکت داخلی و خارجی از ٢٢ کشور خارجی آلمان، چین، ایتالیا، ژاپن، ترکیه، اسپانیا، انگلیس، فرانسه، هنگ‌کنگ، سوئیس، هند، روسیه، تایوان، کره جنوبی، جمهوری چک، امارات، اسلوونی، آفریقای جنوبی، مالزی، اتریش، آمریکا و سوئد در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

این نمایشگاه با هدف بهره‌مندی حداکثری از توان و ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان، با محوریت فولاد، صنایع معدنی، فلزات غیرآهنی، مس، آلومینیوم، روی، ریخته‌گری، قالب‌سازی، ماشین‌کاری، آهنگری، نسوزها، گروه‌های صنعتی و عملیات حرارتی با حضور فعالان این حوزه از ایران، برپا شده است.

در نمایشگاه ایران متافو ۴۶۰ شرکت داخلی،قریب به ۷۰ شرکت دانش بنیان و ۸۸ شرکت خارجی با نمایش صنایع معدنی،فلزات غیر آهنی ،فولاد، ریخته گری، قالب سازی،ماشین کاری،آهنگری،نسوزها،کوره های صنعتی و عملیات حرارتی و سایر گروه های مرتبط گرد هم آمده اند . زمان بازدید از نمایشگاه ۸ صبح الی ۱۵ بعداز ظهر محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران می باشد.

نوشته های مرتبط:

عضویت در خبرنامه

دریافت آخرین اخبار از شرکت ذوب آهن بیستون

اسکرول به بالا