یازدهمین مرحله تشویق طرح‌های R&D

 یازدهمین مرحله تشویق طرح‌های پیشنهادی برگزار شد
پیشنهادات برتر تحقیق و توسعه گروه‌ صنعتی شُکری معرفی شدند
مراسم تجلیل از برگزیدگان طرح های پیشنهادی پذیرفته شده در واحد تحقیق و توسعه گروه صنعتی شُکری با حضور مهندس جهانبخش شکری رییس هیات مدیره گروه صنعتی شُکری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی، در این مراسم که امروز ۲۸ آبان ماه برگزار شد از ۱۰ طرح برگزیده تجلیل بعمل آمد.
پرسنل گروه صنعتی شُکری در این طرح ها به بررسی موانع ‌و مشکلات موجود و ارائه راهکارهای فنی جهت رفع آنها در بخش های مختلف مجموعه پرداخته بودند.
رییس هیات مدیره گروه صنعتی شُکری در این مراسم گفت: بسیار خوشحال و خرسندم که پرسنل برای رفع موانع و مشکلات طرح و ایده می‌دهند.
مهندس جهانبخش شُکری با بیان اینکه این طرح ها در عمل بیشتر دیده میشود و باعث رشد مجموعه میشود خاطر نشان ساخت: واژه ما می‌توانیم در این طرح ها دیده میشود و اینگونه است که ما نیازی به خارجی ها نداریم و خودمان می‌توانیم خط تولید راه اندازی ، ایرادهای ریز آن را رفع و در جهت توسعه و تعالی آن گام برداریم.

 یازدهمین مرحله تشویق طرح‌های پیشنهادی
وی افزود: موقعیتی فراهم خواهیم‌کرد که مهندسین و متخصصین گروه صنعتی شکری ضمن بازدید از واحدهای تولیدی و طرح های صنعتی استان و کشور مسایل و مشکلات دیگر طرح های تولیدی و کارخانه های استان کرمانشاه و حتی کشور را حل کنند.
مهندس شُکری از طراحان مرحله یازدهم خواست در خصوص مسائل ایمنی نیز طرح و ایده بدهند و تصریح کرد: به مسائل ایمنی اهمیت بیشتری بدهید چرا که سلامتی پرسنل برایمان ارزشمندتر و مهمتر از دیگر مسائل است.
واحد تحقیق و توسعه گروه صنعتی شُکری همچنان پذیرای ایده های خلاقانه و متفکرانه ی پرسنل جهت ارتقا رشد و پیشرفت مجموعه می‌باشد.
در یازدهمین مرحله تشویق طرح‌های پیشنهادی تحقیق و توسعه گروه‌ صنعتی شکری:
آقایان کامبیز رستمی ، برزو ندری و یزدان جلیلیان از شرکت ذوب آهن بیستون طرح، آچار جهت بستن نازل قفل کن سیستم اسلاید کیت را ارائه دادند؛
آقای سعید حسینی از شرکت ذوب آهن بیستون، طرح اصلاح و بهبود سیستم تصفیه و خنک کاری آب استخر ها را پیشنهاد داده است؛
اصلاح چاله اضطراری نیز طرحی بود که توسط آقای بروز ندری از شرکت ذوب آهن بیستون ارائه شد؛
آقای رسول محمدرضایی از شرکت جهان فولاد غرب پیشنهاد ساخت و نصب فیلتر روغن روی گیربکس استندهای خط تولید را ارائه داد؛
آقایان محمد رضا مومنه ، حمید رضا حاج علیانی ، علیرضا شهبازی و محسن‌جاسمی از شرکت ذوب آهن بیستون طرح مانیتور کردن جریان کلیه الکترموتورهای DRI را پیشنهاد دادند؛
فراهم کردن بستری برای بارگیری توسط اپراتورهای محلی در شرکت ذوب آهن بیستون
طرحی بود که توسط آقایان محمدرضا مومنه و حمید رضا حاج علیانی ارائه شد؛
آقایان پوریا فرهادی ، ناصر مدائنی و محمدخاطری از شرکت ذوب آهن بیستون
طرح فلشینگ ها پر GCT را پیشنهاد دادند؛
اسلاید گیت دایره ای با قطر mm3000 نیز طرحی بود که آقایان پوریا فرهادی ، مسعود طوسی ، محمد صادق گنجور و محمد خاطری از شرکت ذوب آهن بیستون پیشنهاد داده بودند؛
اصلاح استخر واحد گیوتین نیز پیشنهاد آقای رضا براتی از شرکت ذوب آهن بیستون بود و آقایان جهانبین شُکری و امیر امیری با پیشنهاد انتقال دام ها جهت چرا در مراتع مجموعه از مجموعه جهان افشار؛ برترین طرح‌های پیشنهادی این دوره را داده بودند.

نوشته های مرتبط:

عضویت در خبرنامه

دریافت آخرین اخبار از شرکت ذوب آهن بیستون

اسکرول به بالا